Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Kitap Tanıtım: Benim Uzak Yıldızım

22:33 Keira Daisy 0 Comments Category : , , , , , ,Çoğu kişinin beklediği kitap sonunda çıkıyor. Go! Kitap yine yapacağını yapıp kapak seçimini okuyucularına bıraktı ve galip çıkan orijinal kapak oldu. Çok iyi bir uygulama olduğunu düşünüyorum çünkü bazen kapaklar yeterince güzel olmuyor (emek sonucu ortaya çıktığı için kapaklara kötü demek hoşuma gitmiyor) ya da okuyucunun zevkine hitap etmiyor. Sonuç olarak herkesin zevkine göre kapak basılamayacağı için seçenek sunuldu önümüze ve oy birliğiyle kapak seçimi tamamlandı. Kitabın çıkmasına sayılı günler kaldı ve büyük bir merak içinde bekliyorum.go kitap benim uzak yıldızımEser Adı : BENİM UZAK YILDIZIM
Yazar :  Amie Kaufman & Meagan
Yayınevi : GO!
Etiket Fiyatı : 17.00 TL
Çeviren : Ebru Sürmeli
Editör : Nurten Hatırnaz
Sayfa Sayısı : 520
O GECENİN, DEVASA UZAY GEMİSİ İKARUS'TAKİ DİĞER GECELERDEN HİÇBİR FARKI YOKTUR.

 Ta ki o büyük felaket gerçekleşene ve İkarus yakınlardaki bir gezegene düşene dek. Elli bin yolcu kapasiteli gemiden yalnızca iki kişi kurtulmuştur: Evrenin en zengin adamının kızı Lilac LaRoux ve genç bir savaş kahramanı olan Binbaşı Tarver Merendsen.

Binbaşı Merendsen, Lilac gibi kızların insanın başına beladan başka bir şey getirmediklerini uzun zaman önce öğrenmiştir. Lilac da, Tarver’ın kendi iyiliği için, onu kendisinden uzak tutması gerektiğinin farkındadır. Ama ıssızlığın ortasında hayatta kalabilmek için birbirlerine ihtiyaçları vardır. Açlık, soğuk ve vahşi hayvanlara bir de Lilac’ın duyduğu fısıltılar eklenince birbirlerine güvenmekten başka çareleri kalmaz. Ne var ki çok geçmeden, onları birbirlerinin kollarına iten bu trajediden büyük bir aşk doğar. Artık kurtulup kendi gezegenlerinde bir ömür ayrı kalmaktansa düştükleri bu ıssız gezegende birlikte olmayı tercih ederler.

Ama her adımda onları takip eden gizemli fısıltıların ardındaki gerçeği öğrenmeleriyle her şey bir anda değişir. Lilac ile Tarver o gezegenden ayrılsalar bile artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Nefes kesen bilim kurgu üçlemesinin ilk kitabı, Benim Uzak Yıldızım, zaman ve mekân tanımayan sonsuz bir aşkın hikâyesi…

RELATED POSTS

0 yorum